Close

Doskonałe efekty wzorów z kostki brukowej udaje sie osiągnąć dzięki umiejętnemu połączeniu kolorów, kształtów oraz zastosowaniu łuków i wzorów.
Planowanie i układanie kostki brukowej to swego rodzaju sztuka.

Firma Bruk-Bud

Firma Bruk-Bud oferuje układanie kostki brukowej i granitowej. Wykonujemy zarówno małe posesje prywatne, jak i duże tereny parkingowe. Wiedza i indywidualne podejście, oraz stosowanie wysokiej jakości materiałów pozwala nam na stworzenie wyjątkowo trwałych i estetycznych nawierzchni, które wyróżniają się dużą estetyką i dokładnością wykonania.

Brukarz układa kostkę brukową

Służymy pomocą.

Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne oraz odpowiednie kwalifikacje, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Służymy pomocą przy wyborze materiałów, a przed przystąpieniem do prac brukarskich zawsze bierzemy pod uwagę sugestie naszych klientów.

Doświadczone

Nasze zespoły składają się z brukarzy i operatorów, fachowców którzy doradzą oraz pomogą z rozwiązaniem wszelkich problemów związanych z nawet najbardziej złożonymi i trudnymi zleceniami.

OD CZEGO ZACZĄĆ ?

Zaczynamy od wizyty na miejscu inwestycji. Na miejscu dokonujemy oceny terenu i pomiarów, a także omawiamy z danym Klientem szczegóły danej inwestycji.

Oferujemy darmowe projekty z kostki brukowej.

Go top